Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Gramsh, automjeti përplas 5 vjeçarin

Nga Klodiana 0

Një fëmijë 5-vjeç është aksidentuar me makinë pasditen e sotme. Rreth orës 16:00 në rrugën e spitalit të Gramshit një 32 vjeçar duke drejtuar mjetin tip “Benz” me targa AA355 SJ aksidentoi fëmijën me inicialet E.Xh., 5 vjeçe.

Fëmija është transportuar në spitalin e Gramshit dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Gramsh, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit, ku paraprakisht dyshohet se fëmija i ka ndërprerë rrugën dhe për pasojë është përplasur nga automjeti.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej