Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 2 automjete

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Raportohet se 2 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë, një prej makinave ka dalë nga rruga. Bllokohet autostrada, si pasojë e aksidentit është derdhur vaj makinash.

Për pastrimin e rrugës kanë shkuar në ndihmë forcat e zjarrfikëses. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar apo viktima nga aksidenti.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej