Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën 60 vjeçari

Nga Ejona 0

Një këmbësor ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një makinë tip Toyota në afërsi të tregut agro-ushqimor në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia bën me dije se drejtuesi i automjetit, shtetasi me iniciale G.Xh, ka aksidentuar këmbësorin e seksit mashkull rreth 60 vjeç, ende të paidentifikuar. Si pasojë e plagëve të marra, burri menjëherë ka gjetur vdekjen.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar nga Shërbimet e Policisë për veprime të mëtejshme sakaq po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej