Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Aksident në aksin Fushë Kruje-Krujë, humb jetën këmbësori

Nga Rexhina Biba 0

Një 54-vjeçar është aksidentuar për vdekje mëngjesin e sotëm nga një makinë në aksin rrugor Fushë Krujë-Krujë.

Policia raporton se, Lulzim Kane 42 vjeç duke drejtuar automjetin tip BMW X5 me targa AA 090 GU, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin këmbësor Q.P. 54 vjeç, banues në Dibër.

Drejtuesi i mjetit ëshë shoqëruar në polici.

Ndërkohë po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej