Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Aksident i katërfisht në autostradën Tiranë-Durrës

Nga Klodiana 0

Një aksident i katërfisht raporohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë katër automjete, dy prej të cilave Mercedes Benz, njëra foristradë e tipit ML, një Fiat Punto si edhe një fuoristradë Honda.

Nga të dhënat paraprake mësohet se fatmiresisht nuk ka pasur viktima dhe se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara, mos respektimi i distancës si edhe lagështia në rrugë. Mësohet se për shkak të këtij aksidenti, në autostradën Tiranë-Durrës aktualisht ka vështirësi në qarkullimin e mjeteve. (vijon)

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej