Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Vlorë, makina del nga rruga dhe përplaset me bordurën

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Babicë të Vlorës ku një makinë është ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën ndarëse.

Në automjet ka qenë një çift i cili ka mbetur i pagosur. Burri ka mbetur i plagosur rëndë, gjithashtu dëmtime ka marrë edhe bashkëshortja e tij e cila drejtonte mjetin. Çifti ndodhet në spital.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej