Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Korçë, 2 të vdekur e 1 i plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sot në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit.

Në aksident janë përfshirë dy mjete dhe nga përplasja e fortë, kanë mbetur të vdekur dy persona.

Gjithashtu një tjetër person është plagosur rëndë.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit të rëndë por në fotot e siguruara duken forca të shumta policie në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej