Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Fushë Krujë, makina përplas për vdekje 18-vjeçarin

Nga Klodiana 0

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin Fushë Krujë-Tiranë.

 Një makinë ka përplasur për vdekje këmbësorin A.Ç. 18 vjeç. Mësohet se 18-vjeçari u përplas nga makina teksa po ecte në anë të rrugës.

Shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia e madhe e automjetit. Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet për zbardhjen e plote të ngjarjes.

Njoftimi i policise:
Me date 25.04.2018,rreth orës 18:15, në aksin rrugor Fushë Kruje-Kamez, ne vendin e quajtur Larushk, mjeti me targa AA 714 TA, me drejtues shtetasin F.Rr. ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin këmbësor A. Ç. 18 vjeç, banues ne Larushk.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Stacionit të Policisë Fushë- Krujë ku po pyetet nga ana e Oficerëve të Policisë për rrethanat e aksidentit dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej