Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas për vdekje dy persona

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Durrës, ku një automjet ka përplasur për vdekje dy persona.

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-kënetës.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije, se dy viktimat janë përplasur pranë një karburanti dhe ishin re e vjehërr me njëra-tjetrën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave në të cilat ka ndodhur aksidenti, ndërsa ende nuk dihet identiteti i viktimave. Dyshohet se shkak mund të ketë qenë shpejtësia e madhe e automjetit.

/ Faxweb.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej