Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Aksident automobilistik në Lezhë, plagosen 6 persona,

Nga Ejona 0

lezhe

Një aksident automobilistik me pasojë humbjen e jetës së një personi ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit në Lezhë. Të plagosurit u evakuan nga mjetet nga forcat zjarrëfikëse të cilat mbërritën menjëherë në vendngjarje.

Forcat policore bëjnë me dije se dy automjetet janë përplasur në aksin Lëzhë-Shkodër në afërsi të fshatit Gjadër.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të bërë me dije shkaqet e aksidentit.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>