Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët tregojnë çka s'duhet, e fshehin atë çka e di e tërë bota."

- At Gjergj Fishta   

Ah, Donald t’hongsha zemrën! Foto AFP/ Gent Shkullaku

Nga 27.al 0

Uljan Kolgjegja, 37, an Albanian taxi driver celebrates the victory of Donald Trump in the US presidential election, in Tirana on November 9, 2016. Donald Trump will become the 45th US president after a stunning victory over Democrat Hillary Clinton, a victory that has surprised markets and the world.GENT SHKULLAKU / AFP

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>