Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Adriana Lima përlotet në sfilatën e saj të fundit

Nga Klodiana 0

Me duart në zemër, kokën e ulur dhe sytë e mbushur me lot. Kështu është shfaqur Adriana Lima në pasarelën më të famshëm në botë.

Pas 19 viteve ajo ka magjepsur sërish fansat e saj me puplat seksi të ‘Engjëllit’ të Victoria Secret, duke njoftuar edhe lamtumirën nga shtëpia më e famshme e veshjeve.
Duartrokitje dhe ovacione për modelen bukuroshe e cila përlotet duke cuar publikun në delir.

Brunia braziliane më sytë blu magjeps edhe një herë, jo vetëm me format seksi dhe të brendshmet tyl, por edhe për emocionin e sfilatës së saj të fundit në pasarelën e të brendshmeve.
Lamtumira e saj mbetet në kujtesë, dhe në një video Lima tregon karrierën e saj të gjatë me linjën e me të brendshmeve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej