Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Adrian Gaxha flet pas shumë vitesh për ish të dashurën, Luana Vjollca

Nga Klodiana 0

Adrian Gaxha ka zgjedhur që të mos e komentojë ish të dashurën Luana Vjollca për shumë kohë, por erdhi një moment që e theu heshtjen.

Gaxha ka vendosur të flasë për lidhjen e tij me Luanën në emisionin “Një kafe me Labin”, ku është shprehur se prezantuesja ka qenë një prej dashurive të tij të para.

“Sa qenka zbukuruar! Më vjen mirë për suksesin e saj! Eksperiencë e veçantë, një prej dashurive të para”, ka thënë Gaxha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej