Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Adi Krasta dhe Kel Demi ia marrin valles në Festival

Nga 27-shi 0

Janë ritakuar në skenën e madhe të Festivalit të 56 të këngës në RTSH. Adi Krasta nuk e ka fshehur që e ka një “ëndërr” në sirtar, të prezantojë një festival me Enkel Demin. Ky i fundit ka pranuar menjëherë, madje me “gjysëm çmimi”. Nuk kanë hequr dorë as njëri, as tjetri nga thumbat për televizionin e sotëm, ku heronjtë ose janë zonjusha të gomuara, ose Made in Turkey.

Gjithsesi, në fund nuk i kanë rezistuar tundimit për të hequr një valle, por jo në stilin e Pogonishtes, në llojin Celentano-Morandi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej