Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Acar dhe i ftohtë në të gjithë vendin, mësoni sa do të shkojnë temperaturat nesër

Nga Klodiana 0

Temperaturat do të zbresin deri në -15 gradë. Ky është parashikimi i motit për pasditen e sotme dhe ditën e nesërme.

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit për 24 orët e ardhshme.

Reshjet

Sot pasdite dhe nesër priten reshje lokale të dobëta në zonat malore në disa qarqe. Ato do të jenë në formë dëbore.

/faxweb.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej