Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“A të qaj 5 minuta?” Ja ç’duhet të dini për vogëlushen më të njohur të momentit (film)

Nga Media 0

Rea Sefa është vogëlushja më e njohur e momentit dhe pas famës së saj qëndron videoja më virale e rrjeteve sociale “A të qaj 5 minuta”.

Me siguri të gjithë e keni parë videon e xhiruar nga e ëma e Reas, në të cilën ajo shfaqet duke parë një film vizatimor dhe në një moment i kërkon të ëmës leje për të qarë 5 minuta.

Por, përtej pak informacioneve që qarkullojnë në rrjetet sociale, moderatorja dhe autorja e “Ftesë në 5”, Bieta Sulo, zbuloi shumë më shumë për vogëlushen, gjatë një bisede të sinqertë me të dhe të ëmën.

Rea e përballoi kameran si një profesioniste e vërtetë, foli për filmat vizatimorë që i sheh më shpesh, numëroi, recitoi vjersha, madje edhe këndoi me shumë kënaqësi.

Një fëmijë i shkathët, që u “vërtit” gjatë gjithë kohës në studio, me plot imagjinatë dhe me premisa për të qenë një nga figurat e ardhshme të ekranit.

http://top-channel.tv/2019/02/06/a-te-qaj-5-minuta-ja-c-duhet-te-dini-per-vogelushen-me-te-njohur-te-momentit/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej