Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

A nuk është familja më simpatike që keni parë?

Nga Media 0

Jamie dhe Nikki cilësohen si një nga çiftet më simpatike në botë. Nikki është një vajzë e bukur me ngjyrë, ndërsa Jamie një djalosh biond me sy blu. Vogëlushja e tyre përfaqëson më së miri dashurinë dhe bukurinë e këtij çifti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej