Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A nuk është familja më simpatike që keni parë?

Nga Media 0

Jamie dhe Nikki cilësohen si një nga çiftet më simpatike në botë. Nikki është një vajzë e bukur me ngjyrë, ndërsa Jamie një djalosh biond me sy blu. Vogëlushja e tyre përfaqëson më së miri dashurinë dhe bukurinë e këtij çifti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej