Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A doni më për BeLulin?

Nga Klodiana 0

Ja se çfarë shkuan Partia Demokratike në faqen zyrtare për vizitën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në fshatin Mjekës të Elbasanit:

Fermerët e pashpresë nga qeverisja gjetën mbështetjen e liderit të opozitës. Të ndërgjegjshëm që kafshët e tyre të prekura nga sëmundja nuk kthehen më, ata kërkuan kthimin e shpresës tek Lulzim Basha.”

Me këtë shpresë që ka mbirë vrullshëm prej revolucionit demokratik që udhëhiqet nga lideri karizmatik i demokratëve, katundarët nuk kanë më frikë as nga lopa e çmendur, as nga gripi i pulave.

pd

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej