Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

90-vjeçari në Tiranë jetonte i vetëm, zjarri në banesë i merr jetën

Nga Media 0

Një zjarr i rënë në banesë i ka marrë jetë një 90-vjeçari në Tiranë. I moshuari Banush Gjuhacaj jetonte i vetëm në një banesë në Laprakë. Zjarrfikëset kanë arritur të shuajnë flakët, por i moshuari ka ndërruar jetë para ndërhyrjes së tyre si pasojë e asfiksisë dhe flakëve. Ky është rasti i disatë në vendin ku një i moshuar që jeton vetëm gjen vdekjen si pasojë e flakëve.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej