Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

57-vjeçari dhunon babain për çështje pronash

Nga Skenderi 0

arrestime-dhe-bastisje-p-euml-r-rastin-e-ashtuquajtur-ldquo-kazino-rdquo_hd

Një 57-vjeçar  është vënë në pranga nga policia e Mallakstrës sepse dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij.

57-vjeçari  i arrestuar është shtetasi Baftjar Qalliu, 57 vjeç, banues në fshatin Metoh, Mallakastër.

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi për motive pronësie ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij, shtetasit I.Q, 80 vjeç, banues në Metoh, Mallakastër.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>