Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

57-vjeçari dhunon babain për çështje pronash

Nga Skenderi 0

Një 57-vjeçar  është vënë në pranga nga policia e Mallakstrës sepse dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij.

57-vjeçari  i arrestuar është shtetasi Baftjar Qalliu, 57 vjeç, banues në fshatin Metoh, Mallakastër.

Sipas policisë, arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi për motive pronësie ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj babait të tij, shtetasit I.Q, 80 vjeç, banues në Metoh, Mallakastër.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej