Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

5 llojet e palltove që duhet të vishni këtë dimër (foto)

Nga Rexhina Biba 0

Për të gjithë ne që na pëlqen stili dhe moda, sigurisht që do mendojmë çfarë të veshim edhe kur temperaturat janë të ulta. Megjithatë kur flasim për palltot, ajo që ngelet OUT këtë sezon janë pallto pas trupit dhe të shkurtra mbi gju, gjithçka që duket e sofistikuar etj. Ndërkohë ato që janë IN janë të renditura më poshtë:

Pallto me detaj pellushi

07-pfashionwstyle31.jpg

Pallto prej gëzofi

PFW-Paris_Fashion_Week_SS17-Street_Style-Outfit-Collage_Vintage-Louis_Vuitton-Miu_Miu-14-1600x2400.jpg

Pallto super të gjata

2017-coats-trend-4.jpg

Oversized

PFW-Paris_Fashion_Week_SS17-Street_Style-Outfits-Collage_Vintage-Chloe-Carven-Balmain-Barbara_Bui-22-1600x2400.jpg

Pallto me kuadrata

PFW-Paris_Fashion_Week_SS17-Street_Style-Outfit-Collage_Vintage-Louis_Vuitton-Miu_Miu-30-1600x2400.jpg

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej