Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

38-vjeçari në Bulqizë plagos me thikë kushëririn dhe djalin e tij

Nga Media 0

Një konflikt për pronën në fshatin Ostren i Madh të Bulqizës për pak sa nuk është kthyer në tragjedi. Pas një sherri për motive pronësie, një 38 vjeçar i identifikuar si Vullnet Muça ka plagosur me thikë kushëririn e tij shtetasit Sh. M. 52 vjeç dhe djalin e tij 16-vjeçar.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme rreth orës 21.40. Nga goditjet me thikë kushëriri i tij, Sh. M. 52 vjeç ka marrë dëmtime të rënda në trup dhe është dërguar me ambulancë në Spitalin Ushatrak Tiranë për shërbim më të specializuar, aty ndodhet në gjendje të rëndë. Ndërsa djali i tij SH.M, i cili pas mjekimit ka dalë nga spitali.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej