Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

26 vjeçarja parashikoi vdekjen/ Ja se cfarë shkroi para se të hynte në klubin e masakrës në Stamboll

Nga Klodiana 0

Një nga viktimat e ndodhura në Stamboll gjatë sulmit terrorist kishte postuar një mesazh në rrejtin social facebook.

Besoj se do të kënaqemi, në rastin më të keq unë do të  vdes nga ndonjë shpërthim dhe do të shkojë pran mamit tim”, shkruante Rita Chami, ndërsa nëna e së cilës kishte humbur jetën pak kohë më parë në një betejë me kancerin.

Bëhet me dije se Rita dhe i fejuari i saj humbën jetën në klubin e natës ku terroristi qelloi me breshëri plumbash.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej