Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

20 foto të kapura në vendin dhe momentin e duhur

Nga Rexhina Biba 0

Bright Side ka zgjedhur 20 fotografi të përkryera, të kapura në kohën e duhur nga fotografë të talentuar. Tani është rradha juaj për të mbajtur sytë hapur, shikoni përreth jush, realizonji një foto të përsosur!

Uragani Patricia në Puerto Vallarta, Mexico

/brightside/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej