Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

11 yje që nuk kanë shënuar ende në kampionat

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo ishte protagonisti i merkatos së verës në futboll, pasi kaloi papritur nga Real Madrid te Juventus për rreth 100 milionë euro.

Por, deri tani nuk ka shënuar asnjë gol në kampionat me bardhezinjtë. Gjithsesi, tifozët juventinë nuk duhet të shqetësohen ende, pasi ka edhe yje të tjerë që nuk kanë gjetur rrugën e golit në kampionatet respektive.

Mësoni më poshtë se kush janë ata…

Cristiano Ronaldo

Marco Asensio

Mauro Icardi

Paulo Dybala

Diego Costa

Gonzalo Higuain

Riyad Mahrez

Mesut Ozil

 

Alexis Sanchez

 

Timo Werner

 

Christian Eriksen

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej