Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

10 dallimet mes burrave dhe grave (foto)

Nga Ejona 0

male_female

Ne jemi të ndryshëm. Ky është fakt, dhe ka plot arsye për të menduar pse meshkujt dhe femrat vijnë nga “planete” jo të njëjta. Mënyra se si veprojmë dhe sillemi është aq e ndryshme sa ndonjëherë ne as që e kuptojmë njëri-tjetrin. Bright Side ka publikuar 10 foto ku tregohen dallimet mes burrave dhe grave.

Desktopi
1

Frigoriferi 2

Dhoma e gjumit
3

Makina4

Dushi

5

Dhoma kryesore e shtëpisë

6

Si sistemohemi për pushime

7

Kur ftohemi…

8

Kur shohim filmin “Titanic”

9

Si e tregojmë një histori

10

/brightside/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>